שיטת קינגסטון קליניק

אודות השיטה

שיטת קינגסטון היא שיטת ריפוי הוליסטית מאדינבורו סקוטלנד. לשיטה ניסיון של יותר מ-200 שנה.

ד"ר הנרי לינדלר, רופא מדיציני גרמני, שהביא לשינויים דרמטיים בטיפול בחולים, היה אחד מחלוצי הריפוי הטבעי ואבי שיטת קינגסטון.

ד"ר לינדלר שם לב להשפעות הלוואי החמורות שגרמו התרופות שהשתמשו בהן הרופאים בני זמנו, והתחיל לטפל בחולים ללא תרופות כלל, בשילוב עם טיפולי מים, שינויים בתזונה ומתוך ההכרה שהריפוי הוא תהליך טבעי המתרחש בגוף כשמאפשרים לו לעבור אותו.

את הגרסה המודרנית של השיטה ביסס מר ג'יימס ס. תומסון הסקוטי, שהיה בזמנו חולה קשה מאוד והגיע לטיפולו של ד"ר הנרי לינדלר בארה"ב והחלים! ממשיכי דרכו היו בני משפחתו.

קינגסטון מוכר כביתו של הריפוי הטבעי המודרני ויצאו לו מוניטין בכל רחבי העולם. קינגסטון שימש לא רק כמקור לכתבים קלסיים ופופולאריים בנושא הריפוי הטבעי, אלא גם היה ביתו של בית הספר לטיפול טבעי. בית הספר נוסד ב- 1919 והיה חלוץ בהוראה השיטתית של הנטורופתיה כמקצוע.

לשיטת קינגסטון אין פעלולים. מאמציהם כוונו לשחרור כוחות הריפוי הטבעיים אשר כל אחד נושא בקרבו. אכילה הגיונית, אור השמש, אוויר ומים, תרגילי התעמלות, מניפולציה (מסג') ומחשבה מסודרת – הם היסודות הבסיסיים של הטיפול, והשפעותיהם – ארוכות טווח.

במשך יותר מ-60 שנה מאז החל ג'.ס' תומסון בפרקטיקה שלו באדינבורו, קיבלו למעלה מ- 75,000 מטופלים מכל רחבי העולם טיפול ועצה.

מתוך החוברת: "קינגסטון, ביתו של הריפוי הטבעי המודרני".

סרטון - מתוך הרצאה של נחמה


אלינור המילטון ברות'י פרי,

סקוטלנד

לזכרה,

הכרתי את אלינור בהגיעי לקינגסטון קליניק והתיידדתי איתה. אלינור עסקה בהוראת דרמה ומכאן קול הפעמונים שלה. תמונתה, שאני מביאה כאן, היא צילום של ציור שמן שבו היא מככבת כגיבורת אגדה עתיקה.

אלינור נפטרה בשיבה מופלגת

יהי זכרה ברוך

אלינור המילטון

נשמע כעת את רשמיה מקינגסטון: